Kar Beyaz Samoyed Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Samoyed
İlan No 38125
İlan Tarihi 25 Mayıs 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 197 kez görüntülendi.
  • Yoğun ve kalın beyaz kürküyle saf birer güzellik olan Uzun Burun Dik Kulak Moda Köpeği podufuk yapısıyla sevimli, uzun burnu ve dik kulaklarıyla zariftirler.

  • Çoğu dereceli olan köpeklerimizin yeşilliğin içerisindeki üst düzey koşullara sahip çiftliğimizde çiftleşmelerinden sonra, veteriner işlemlerini ve testlerini tamamlayarak yavruları hazırlıyoruz.

  • Doğum belgesi gibi detaylar dahil her evrakı eksiksiz düzenlenen safkan yavrularımızı mikroçipli olarak sahiplenmek için ulaşınız.

Yorumlar

Akkuş

Üyelik tarihi: 9 Mayıs 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: Akkuş
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.