Irkının En Güzel Pomeranian Boo Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 38126
İlan Tarihi 25 Mayıs 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 87 kez görüntülendi.
  • Kabarık, düz ve saçaklı formdaki tüylerinde beyaz veya biscuit gibi son derece özel renklere sahip Düz Saçaklı Form Tüy Sirk Köpeğ, orijinal yüz yapısında miniklerdir.

  • Her testine ek her rutin işlemi 7/24 kendilerini denetimde tutan veterinerlerimizce yapılan yavrular, devasa yeşillik alanda sosyalleşmektedir.

  • Oda ısıtmasından safkan ailesinin mama kalitesini her konuda en üst düzey ilgi gören yavrularımıza mikroçip takılmış ve eksiksiz şekilde evrakları temin edilmiştir.

Yorumlar

Akkuş

Üyelik tarihi: 9 Mayıs 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: Akkuş
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.