Irk Ve Sağlık Garantili Rottweiler Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 3920
İlan Tarihi 29 Haziran 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Günü gelmiş aşıları eksiksiz şekilde yapılmış olan Rottweiler yavrularımız, veteriner kontrolünden tam notla geçmiş olmakla beraber anne sütünü eksiksiz şekilde emdikten sonra artık kuru mamayla beslenmeye geçmiştir.

Irk ve sağlık garantili olan yavrularımızı size teslim etmeden önce sizinle birlikte veterinere giderek kontrollerini yaptırdıktan sonra tarafınıza pet pasaportu ve karnesiyle birlikte teslim edilmektedir.

Her ilimize sorunsuz şekilde gönderim yaptığımız yavrularımızın sağlık garantisi aynı prosedürle devam etmekte olup firmamız tarafından tescillidir.

Yavrumuzu tarafınıza teslim ettikten 7-10 gün içerisinde viral(kanlı ishal, gençlik hastalığı) bir hastalık teşhisi veteriner tarafından konulursa ücretsiz olarak yeni bir yavru tarafınıza teslim edilmektedir.

Her ırktan kedi ve köpek firmamız garantisi altında temin edilmekte olup ilanlarımız süresizdir, her daim güncel yavrularımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

Yorumlar
281 kez görüntülendi.

Taced Pet Store

Üyelik tarihi: 9 Eylül 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep506 361 71 71
WhatsApp506 361 71 71
İlan sahibi: Taced Pet Store
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer