İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Hari̇ka Güzelli̇kte Safkan - Scr Bri̇ti̇sh Shorthai̇r - Ns11

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 13871
İlan Tarihi 11 Ekim 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Merhaba

Çocuklarımız Türkiye'de nadir bulunan safkan (BRİTİSH SHORTHAİR) olmakla beraber türünün tüm özelliklerini göstermektedir.

Lütfen benzer şekilde olan Scottish Straight veya kırma kediler ile karıştırmayınız.

İlerde oluşabilecek sağlık problemleri için maddiyat uğruna bilinçsiz üretim yapanlardan lütfen uzak durunuz.

Anne ve baba şampiyon aileden gelmekte olup, scr (soy ağacı) bilgisi bulunmaktadır. Kedilerimin tamamı federasyon kayıtlıdır.

Anne kedi hamilelik süresi boyunca piyasanın üst düzey mamalarıyla beslenmiş olup veteriner kontrolünde takip edilmektedir.

Yavrularımız sütten kesilmiştir, veteriner kliniğinden sağlık kontrolleri ve ilk aşıları yapılıp adınıza kayıtlı kimlik belgesiyle teslim edilecektir.

Tuvalet ve kuru mama eğitimleri tamamlanmıştır.

DETATLI BİLGİ İCİN WHATSAPP'DAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Yorumlar
258 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer