İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Evde Bakılan Tri̇color Bebek Beagle Di̇şi̇/erkek (irk Garanti̇li̇)

Görüşülür
İlan No 29869
İlan Tarihi 14 Kasım 2022
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

Evde baktığımız 3 yaşındaki FCE (Federation of Cynology For Europe) belgeli annemiz Ceku'nun safkan tricolor yavruları yeni yuvalarını arıyorlar :)

Doğum işlemi evde gerçekleştirilmiş olup sonrasında da evde, steril ortamda bakımı yapılmakta olan yavrularımızın zamanı gelen tüm uygulamaları yapılmıştır. Yavrular 30 gün boyunca yanlızca anne sütü ile beslendi ve sonrasında hem kuru mamaya alıştırmak hemde beslenmelerine destek olmak adına halen günde 2 öğün beslendikleri anne sütünün yanında 2 öğün 'Advance - Baby Protect, Mother Dogs &İnitial' mama ile beslenmektedir.  Yavrularımıza temel anlamda tuvalet eğitimi de verilmeye başlanmıştır. Bu konuda fotoğraf ve video bulunmaktadır. 

Yavrularımız bizim için çok değerli. Yeni yuvaları olmak isterseniz sizden ufak birkaç ricamız olucak ve yavrunun teslim edilmesinden sonraki süreçte; ev içerisinde/dışarıda köpek bakımı, tuvalet eğitimi ve diğer temek süreçler hakkında yeni ailelerine süresiz ve karşılıksız yardımcı olmayı istiyoruz.

Yorumlar

Orhun B

İlan sahibi: Orhun B
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr