British Shorthair Lilac Yavrumuz

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Kedi Cinsleri
Cinsi British Shorthair
İlan No 38043
İlan Tarihi 24 Mayıs 2023
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 5 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 216 kez görüntülendi.

29 Mart doğumlu British Shorthair Lilac rengi yavrumuzun cinsiyeti erkek olup, babası British Shorthair blue point, annesi ise British Shorthair gri renktir. Anne ve baba iri yapılıdır. Yavru gayet sağlıklı olup, tam bir oyuncu yapıya sahiptir. Tuvalet eğitimi ve kuru mama alışkanlığı kazandırılmıştır. Şuan da kuru mama ve anne sütü ile beslenmektedir. 2 aylık yeterli anne sütü gereksinimlerini tamamlayıp, yeni yuvalarına verilecektir.

Yorumlar

Buket Kübra Ünal

Üyelik tarihi: 1 Haziran 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Buket Kübra Ünal
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.