İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

1.000
İlan No 508
İlan Tarihi 22 Temmuz 2020
Yaş 1 Yaşında
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Yok
1 yaşında orjinal british shorthair aldığımız yerin imzalı sözleşmesi pasaportu vardır cok oyuncu asla ısırma huyu tırmalama huyu yoktur ..kısırlaştırılılmıştır aşıları tamdır ilgilenmediğimiz için vermek durumundayım 1000 liradır lütfen ciddi alıcılar arasın yanında tüm malzemeleride verilecektir 2 adet mama kabı 1 adet yaş mama kabı yatağı  kapalı tuvaleti .taşıma çantası  2 adet eldiven tarak. tırmalama aparatı ve biraz maması fiyatını cok uygun tutuyorum sadece masraflarım için bu fiyatı verdim normalde malzemeleri aşıları bundan fazla tuttu 
Yorumlar
210 kez görüntülendi.

Yıldız yılmaz

Üyelik tarihi: 5 Haziran 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep534 721 42 08
WhatsApp534 721 42 08
İlan sahibi: Yıldız yılmaz
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer