Bri̇ndle French Bulldog (Safkan Ve Kali̇te)

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 2696
İlan Tarihi 14 Şubat 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

İŞLETMEMİZ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI RUHSATLIDIR VE TÜM YAVRULARIMIZ VETERİNER HEKİM KONTROLÜNDEN GEÇİRİLMİŞTİR !! VETERİNER HEKİM GÖZETİMİNDE SAĞLIK KONTROLÜNÜ YAPIP TESLİM EDİYORUZ..YAVRULARIMIZ SAFKAN OLUP TÜM IRK STANDARTLARINA UYGUNDUR--TUVALET EĞİTİMLERİ VARDIR--YAVRULARIMIZIN GEREKLİ AŞI UYGULAMALARI VE VETERİNER KONTROLLERİ YAPILMIŞTIRYAVRULARIMIZ IRK VE SAĞLIK GARANTİLİDİRTÜRKİYE’NİN HER YERİNE SORUNSUZ GÖNDERİM İMKANIMIZ VARDIRYAVRULARIMIZIN PET PASAPORTU KİMLİĞİ MEVCUTTURDETAYLI FOTOĞRAF VE VİDEO İÇİN WHATSAPPTAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZİZMİR İÇİ EVİNİZE KADAR TESLİM EDİYORUZKEDİ VE KÖPEKLERİMİZİ CANLI GÖRÜNTÜLÜ ARAYARAK GÖREBİLİRSİNİZ VEYA MAĞAZAMIZA UĞRAYABİLİRSİNİZKÖPEKLERİMİZ PROFESYONEL YAVRU MAMALARI İLE BESLENMEKTEDİR (N&D-PRO PLAN-ROYALCANIN)EBEVEYNLERİ HAMİLELİK-DOĞUM VE EMZİRME DÖNEMLERİNDE EN KALİTELİ KURU MAMA MARKALARI İLE BESLENİYORLAR..

LÜTFEN DEĞERİNİ BİLENLER VE BİLECEKLER ARASIN..

Yorumlar
87 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer