Belçika Kurdu Miksi Marsel'in Sokağa Dönmeden Önce Kahramanı Olur musunuz?

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 4171
İlan Tarihi 2 Temmuz 2021
Yaş 2 Yaşında
Cinsiyet Erkek
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Marsel Cüneyt – evet şahsiyet sahibi iki isimli bir köpek kendisi- , mahallemizin delikanlısı, tüm köpeklerin oyun arkadaşı bir kurt miksi.  1 yıldır yaşadığı mahallede dönem dönem birilerinin peşine takıldı. Hep bir yuva, bağlanacak bir sürü lideri aradı ama bulamadı. Sonunda kendisini ait hissederek yaşadığı sokakta geceleri havladığı için şikayet edildi. Kurt köpeği özelliklerinin hepsini karakterinde barındırıyor; Koruma güdüsü yüksek, meraklı, sadık, mutlu, enerjik bir köpek. Sokakta bazı olumsuzluklar yaşamış olmasına rağmen  hiç bir travması yok.  Belediyede gözetimde kaldıktan sonra ısrarla aynı sokağa gittiği ve istenmediği için başına bir şey gelmemesi için geçici bir yuvaya yerleştirildi.  Geçici yuvasında da eve uyumlu hali, sessizliği, tuvalet eğimi ve uslu tavırlarıyla kalpleri fethetti. Şimdi onun yüksek enerjisi ile kabul edebilecek, ona hep aradığı liderliği ve sevgi dolu yaşamı verecek ömürlük kalıcı yuvasını arıyoruz. Marsel Cüneyt’in insan, çocuk ve köpeklerle arası iyi. Kedileri kovalıyor.  Ancak eğitimle onu da aşabileceğine inanıyoruz. Kısırlaştırıldı, aşıları yapıldı. Evde olduğu kadar güvenli bir bahçe, iş yeri, fabrika ve hatta çiftlikte de mutlu ve iyi bir hayat arkadaşı olacağına inanıyoruz. Kendisi İstanbul’da ama doğru bir yuva olduğuna inanırsak başka şehirlere gönderebiliriz.

Yorumlar
185 kez görüntülendi.

Burcu hanım

İlan sahibi: Burcu hanım
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer