İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

4 Aylık Erkek Aşı Ücretine Verilecektir

Fotoğraflar yükleniyor

1.250
İlan No 281
İlan Tarihi 4 Ekim 2020
Yaş 4 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Selam ismi cesur ces te diyoruz 4 aylık erkek yavrumuz en çok tutulan 0 numara maltese terrier dır  şehir değişikliği nedeniyle verilecektir çok uysal ve sessizdir karnesi mevcut  9 adet aşısı yapılmıştır istenilen ücret sadece aşılarının fiyatıdır güzel Bi aileye gitsin istiyoruz taşıma kabı yatağı oyuncakları herseyi verilecektir 

Yorumlar
267 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer