İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

2 Aylık Safkan Dişi Siyam Eşyalarıyla Verilecek

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 747
İlan Tarihi 4 Ekim 2020
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Üretici değilim, çok severek sahiplendiğim 2 aylık dişi safkan siyam kedimi eşimin alerjik astım hastalığı sebebiyle sahiplendirmek zorunda kaldım. Kuru mama yiyor, tuvalet eğitimi vardır. Çok oyuncu, sevecen, konuşkan ve zeki bir kedidir. Yanında içinden yalnızca 150 gram kullanılmış 2 KG lık Royal Canin Kuru Maması, tek bir sefer kullanılmış 10 KG lık mio bentonit kedi kumu, Tırmalama tahtası, Yatağı, Ergonomik ve şeffaf kedi taşıma çantası, Tuvaleti, küreği, Kedi oltası, reflektörlü tasması ile birlikte verilecektir. Almanızı gerektiren başka bir eşya bulunmamaktadır. Doğrudan alıp evinizde bu oyuncu bebekle oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
200 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer